Moteriškų džinsų dydžių lentelė

Visų moteriškų džinsų dydžiai raidėmis ir skaičiais kartu su pagrindiniais apimčių išmatavimais centimetrais

Atkreipkite dėmesį, kad šie išmatavimai yra tik bendri nurodymai, o tikslūs dydžiai gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklo ir stiliaus. Visada geriausia susipažinti su konkretaus prekės ženklo dydžių lentele ir pasidomėti jų išmatavimais, kad drabužis geriausiai tiktų.

moteriškų džinsų dydžių lentelė

Taip pat žiūrėkite: Vyriškų džinsų dydžiai

Moteriškų džinsų dydžių lentelė:
Moteriški džinsai (dydžiai raidėmis)

Išsami moteriškų dydžių išmatavimų lentelė su raidėmis, europiniais bei US skaičiais bei atitinkamais išmatavimais (centimetrais bei coliais)
 

Moteriškų džinsų US dydžių lentelė:

Džinsų dydžiai nėra universalūs ir gali skirtis tarp skirtingų prekių ženklų, todėl prieš perkant svarbu patikrinti prekių ženklo dydžių lentelę. Be to, skirtingų stilių to paties prekės ženklo džinsų dydžiai gali šiek tiek skirtis.

Norėdami teisingai išsimatuoti džinsus, turėtumėte išmatuoti juosmenį, klubus ir tarpkojį. Toliau pateikiame veiksmus, kurių reikia laikytis:

Juosmuo: matuokite aplink savo natūralią juosmens liniją, kuri paprastai yra siauriausia juosmens dalis, šiek tiek aukščiau bambos.

Klubai: matuokite ties pilniausia klubų dalimi, kuri paprastai būna apie 20 cm žemiau juosmens linijos.

Šlaunų apimtis: Išmatuokite atstumą nuo tarpkojo siūlės iki kulkšnies apačios arba iki pageidaujamo ilgio.

Būtinai matuokitės dėvėdami apatinius drabužius, kuriuos planuojate dėvėti su džinsais, ir naudokite lanksčią matavimo juostą, kad išmatavimai būtų tikslūs. Kai turėsite savo matmenis, galite remtis prekės ženklo dydžių lentele ir nustatyti jums tinkamą dydį.