Pirštinių dydžiai (cm) centimetrais

Pirštinės dažniausiai ženklinamos S, M, L ir kt. dydžiais, tačiau vyrų bei moterų dydžiai turi skirtingas reikšmes. Vaikų dydžiai turi kitą sistemą, todėl susigaudyti pirštinių dydžiuose padės šios lentelės.

Atminkite, kad pirštinių patogumas priklauso ne tik nuo dydžio, bet ir modelio bei medžiagų iš kurių pasiutas konkretus gaminys. Pirštinės su pašiltinimu gali turėti daugiau sluoksnių ir atrodyti didesnės, o plonos odinės pirštinės gali būti siauresnės, arba susitraukti nuo drėgmės. Yra daug niusansių į kuriuos pravartu atsivželgti. Šios lentelės padės geriau išsirinkti sau tinkamą pirštinių dydį.

vyrišku pirštinių dydžiai

Vyriškų pirštinių dydžiai

Plaštakos apimtis (cm)

18

20

23

25

28

30

EU

6

7

8

9

10

11

Tarptautiniai

XS

S

M

L

XL

XXL

Vyriškos pirštines žymimoms dydžiais nuo XS iki XXL priklausomai nuo plaštakos išmatavimų. Vyriškų dydžių žymėjimui naudojamos tokios pačios raidės kaip ir moteriškų dydžių, tačiau vyriškas S dydis neatitinka moteriško S dydžio, vyriškas M dydis neatitinka moteriško M dydžio ir tt. Todėl tiksliems piršinių dydžiams nustatyti naudokite šias lenteles.

moterisku pirstiniu dydziai

Moteriškų pirštinių dydžiai

Plaštakos apimtis (cm)

15

16.5

18

19

20

23

EU

6

6.5

7

7.5

8

9

Tarptautiniai

XS

S

M

M/L

L

XL

Moteriškos pirštines žymimoms dydžiais nuo XS iki XL priklausomai nuo plaštakos išmatavimų. Kadangi moterų rankos yra anatomiškai mažesnės už vyrų, čia naudojamos tos pačios raidės, tačiau išmatavimai centimetrais skiriasi. Be to, kai kurie dydžiai yra arti vienas kito, o žingsnis tarp skirtingų dydžių yra mažesnis.Tiksliems piršinių dydžiams nustatyti naudokite šias lenteles.

vaikisku pirstiniu dydziai

Vaikiškų pirštinių dydžiai

Plaštakos apimtis (cm)

10

11

12

13

16

Bendras ilgis (cm)

14

16

18

20

22

Amžius (m)

1-2

3-4

5-6

7-8

9+

Dydis

4

5

6

7

8

Vaikų pirštinių dydžiai neturi žymėjimo raidėmis, tačiau kaip ir kiti vaikiški rūbai – žymisi skaičiumi kuris reiškia dydį. Kartais prie vaikiškų pirštinių rasite nurodytus amžiaus rėžius kurie apima keletą metų. Tai padės lengviau parinkti tinkamą dydį vaikui.